235/55 R18 NANKANG ECO 2+

8,400ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Модел: G ECO 2+
  • Ширина: 235
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T906270 Категорија Ознаки: , ,