235/55 R19 NANKANG ECO-2+

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Модел: G ECO-2+
  • Ширина: 235
  • Висина: 55

Нема на залиха

- T907305 Категорија Ознаки: , ,