235/55 R20 NANKANG SP-9

9,968ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 20
  • Модел: G SP-9
  • Ширина: 235
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T907988 Категорија Ознаки: , ,