235/55R18 BFGOODRICH ADVANTAGE SUV 100V

Бесплатна достава
  • Бренд: BFGoodrich
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 100V
  • Модел: ADVANTAGE SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: O235/55R18 100V BFGoodrich Advantage SUV Категорија Ознаки: , ,