235/60 R17 COOPER DISCOVERER A/T3

Бесплатна достава
  • Бренд: COOPER
  • Дијаметар: 17
  • Модел: DISCOVERER A/T3
  • Ширина: 235
  • Висина: 60

Нема на залиха

SKU: T904442 Категорија Ознаки: , ,