235/60 R18 DUNLOP SP MAXX RT2 SUV

12,208ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Модел: SP MAXX RT2 SUV
  • Ширина: 235
  • Висина: 60

Само 4 останати на залиха

- T907828 Категорија Ознаки: , ,