235/70 R16 NANKANG SP-9

5,488ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Модел: G SP-9
  • Ширина: 235
  • Висина: 70

Само 4 останати на залиха

- T906725 Категорија Ознаки: , ,