245/40 R17 DUNLOP SP MAXX

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Модел: SP MAXX
  • Ширина: 245
  • Висина: 40

Нема на залиха

SKU: T902674 Категорија Ознаки: , ,