245/40 R20 PILOT SPORT 4 ZP

24,101ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: MICHELIN
  • Дијаметар: 20
  • Модел: PILOT SPORT 4 ZP
  • Ширина: 245
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

- T910422 Категорија Ознаки: , ,