245/45 R18 DUNLOP SP MAXX RT 2

12,369ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Модел: SP MAXX RT 2
  • Ширина: 245
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T906158 Категорија Ознаки: , ,