245/45R18 PIRELLI P7 CINTURATO ROF XL

13,223ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: PIRELLI
  • Дијаметар: 18
  • Модел: P7 CINTURATO ROF XL
  • Ширина: 245
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T908454 Категорија Ознаки: , ,