255/35 R19 DUNLOP SP MAXX RT 2

14,042ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Модел: SP MAXX RT 2
  • Ширина: 255
  • Висина: 35

Само 4 останати на залиха

- T906161 Категорија Ознаки: , ,