255/45 R19 NANKANG EKO-2+

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Модел: G EKO-2+
  • Ширина: 255
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T907986 Категорија Ознаки: , ,