255/45 R20 DUNLOP SPT MAXX RT2 MO

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Модел: SPT MAXX RT2 MO
  • Ширина: 255
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T910989 Категорија Ознаки: , ,