255/50 R19 NANKANG SV-3

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Модел: G SV-3
  • Ширина: 255
  • Висина: 50

Нема на залиха

- T911050 Категорија Ознаки: , ,