255/50 R19 PIRELLI SCORPION (AO)

13,706ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: PIRELLI
  • Дијаметар: 19
  • Модел: SCORPION (AO)
  • Ширина: 255
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T910270 Категорија Ознаки: , ,