255/65 R16 NANKANG FT-4

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Модел: G FT-4
  • Ширина: 255
  • Висина: 65

Нема на залиха

- T906273 Категорија Ознаки: , ,