265/40 R20 PIRELLI P ZERO AO

19,978ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: PIRELLI
  • Дијаметар: 20
  • Модел: P ZERO AO
  • Ширина: 265
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

- T909692 Категорија Ознаки: , ,