265/40ZR20 NANKANG AS1 XL 104Y – SUMMER

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 20
  • Модел: AS-1
  • Ширина: 265
  • Висина: 40

Нема на залиха

SKU: CAA014857 Категорија Ознаки: , ,