265/70 R16 COOPER DISCOVERER A/T3

Бесплатна достава
  • Бренд: COOPER
  • Дијаметар: 16
  • Модел: DISCOVERER A/T3
  • Ширина: 265
  • Висина: 70

Нема на залиха

SKU: T904451 Категорија Ознаки: , ,