275/40 R17 DUNLOP SP 9000

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Модел: SP 9000
  • Ширина: 275
  • Висина: 40

Нема на залиха

SKU: T727501 Категорија Ознаки: , ,