275/40 R19 NANKANG NS-20

9,520ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Модел: G NS-20
  • Ширина: 275
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

- T904908 Категорија Ознаки: , ,