275/45 R20 NANKANG AS-1

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 20
  • Модел: G AS-1
  • Ширина: 275
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T907300 Категорија Ознаки: , ,