315/75 R16 NANKANG FT-9

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Модел: G FT-9
  • Ширина: 315
  • Висина: 75

Нема на залиха

- T908394 Категорија Ознаки: , ,