D205/60R16 BLURESPONSE (92H)

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: PONSE (92H)
  • Ширина: 205
  • Висина: 60

Нема на залиха

SKU: T904131 Категорија Ознаки: , ,