MATADOR MP 400 (205/70R15C 106/104R)

6,760ден. 4,732ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 205
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 15C
  • Модел: MP 400
  • Индекс: 106/104
SKU: 8577 Categories: ,
preloader