MATADOR MP 54 (145/70R13 71T)

2,065ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 145
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP 54
  • Индекс: 71
SKU: 8003 Categories: ,
preloader