MATADOR MP 54 (145/80R13 75T)

2,065ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 145
  • Висина: 80
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP 54
  • Индекс: 75
SKU: 8002 Categories: ,
preloader