MATADOR MP 54 (155/65R13 73T)

2,135ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP 54
  • Индекс: 73
SKU: 8013 Categories: ,
preloader