MATADOR MP 54 (155/70R13 75T)

2,051ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 155
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP 54
  • Индекс: 75
SKU: 8010 Categories: ,
preloader