MATADOR MP 54 (155/80R13 79T)

2,135ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 155
  • Висина: 80
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP 54
  • Индекс: 79
SKU: 8007 Categories: ,
preloader