MATADOR MP 54 (175/70R13 82T)

3,260ден. 2,282ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP 54
  • Индекс: 82
SKU: 8038 Categories: ,
preloader