MATADOR MP 62 (165/70R13 79T)

1,925ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP 62
  • Индекс: 79
SKU: 8020 Categories: ,
preloader