MATADOR MP 62 (215/65R16 98H)

6,530ден. 4,571ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 215
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 16
  • Модел: MP 62
  • Индекс: 98
SKU: 8143 Categories: ,
preloader