MATADOR MP 62 (225/45R17 94V)

4,850ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
  • Дијаметар: 17
  • Модел: MP 62
  • Индекс: 94
SKU: 8179 Categories: ,
preloader