MATADOR MP 62 XL (235/55R17 103V)

8,420ден. 5,894ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 17
  • Модел: MP 62 XL
  • Индекс: 103
SKU: 8521 Categories: ,
preloader