MATADOR MP 82 (215/70R16 100H)

5,620ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 215
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 16
  • Модел: MP 82
  • Индекс: 100
SKU: 8323 Categories: ,
preloader