MATADOR MP 92 (195/55R15 85H)

4,200ден. 2,940ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 15
  • Модел: MP 92
  • Индекс: 85
SKU: 8105 Categories: ,
preloader