MATADOR MP 92 XL (245/40R18 97V)

7,700ден. 5,390ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
  • Дијаметар: 18
  • Модел: MP 92 XL
  • Индекс: 97
SKU: 8212 Categories: ,
preloader