MATADOR MP 93 (175/70R13 82T)

2,850ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP 93
  • Индекс: 82

Само 2 останати на залиха

SKU: 8038 Категории ,
preloader