MATADOR MP 93 (185/60R15 84T)

2,800ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
  • Дијаметар: 15
  • Модел: MP 93
  • Индекс: 84
SKU: 8079 Категории ,
preloader