MATADOR MP 93 (185/65R15 88T)

2,890ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 15
  • Модел: MP 93
  • Индекс: 88
SKU: 8074 Категории ,
preloader