MATADOR MP 93 (195/60R15 88H)

3,450ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 195
  • Висина: 60
  • Дијаметар: 15
  • Модел: MP 93
  • Индекс: 88
SKU: 8101 Categories: ,
preloader