MATADOR MP 93 (205/55R16 91H)

3,100ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 16
  • Модел: MP 93
  • Индекс: 91
SKU: 8129 Категории ,
preloader