MATADOR MP16 (145/70R13 71T)

1,813ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 145
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP16
  • Индекс: 71
ден.
SKU: 1132 Categories: ,
preloader