MATADOR MP16 (145/80R13 75T)

1,876ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 145
  • Висина: 80
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP16
  • Индекс: 75
ден.
SKU: 1129 Categories: ,
preloader