MATADOR MP47 (175/70R13 82T)

2,023ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP47
  • Индекс: 82
ден.
SKU: 1192 Categories: ,
preloader