MATADOR MP47 (155/80R13 79T)

1,925ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 155
  • Висина: 80
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP47
  • Индекс: 79
ден.
SKU: 1138 Categories: ,
preloader