MATADOR MP47 (155/70R13 75T)

1,827ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 155
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP47
  • Индекс: 75
ден.
SKU: 1142 Categories: ,
preloader