MATADOR MP47 (205/55R16 91H)

4,000ден. 2,750ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 16
  • Модел: MP47
  • Индекс: 91
ден.
SKU: 1366 Categories: ,
preloader